Nasze produkty

Święta Rodzina ikona 5x7 [Ikk-29]

47,00 zł

Opis produktu:

Ikona metalowa (patynowana na stare srebro)

Wizerunek Świętej Rodziny.

Czytaj więcej..

Cechy produktu

Wymiary5,5 x 7 cm
Kraj pochodzeniaPolska
Tagi:

ikona Świętej Rodziny

Ikona w koszulce

Ikona w metalowej koszulce

Opis produktu
Komentarze

Ikona metalowa (patynowana na stare srebro)

Wizerunek Świętej Rodziny.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Produkty powiązane

 • Ikona wykonana unikalną technologią nanoszenia obrazu na drewno, która pozwala na wierne odtworzenie oryginału.Deska olchowa, lita, klejona, odporna na pęknięcia i wygięcia. Złocenia na ikonie wykonane zostały ręcznie, złotem płatkowym. Produkt w trwałym, kartonowym pudełku. Wizerunek Matki Boskiej Odtrobramskiej

  94,00 zł
 • Ikona stworzona została w rumuńskiej fabryce, istniejącej na rynku od ponad 20 lat. Ikony tworzone w rumuńskiej fabryce wykonywane są przez blisko 30 malarzy z dużym doświadczeniem.Wizerunek Świętej Rodziny wykonany jest metodą starzenia, dzięki której ikona sprawia wrażenie produktu pochodzącego sprzed wielu lat.

  1 029,00 zł
 • Ikona stworzona została w rumuńskiej fabryce, istniejącej na rynku od ponad 20 lat. Ikony tworzone w rumuńskiej fabryce wykonywane są przez blisko 30 malarzy z dużym doświadczeniem.Wizerunek Świętej Rodziny. W naszej ofercie dostępne są również inne wizerunki tworozne w rumuńskiej fabryce. Zdjęcia przedstawiają oferowaną ikonę.

  199,00 zł
 • Ikona stworzona została w rumuńskiej fabryce, istniejącej na rynku od ponad 20 lat. Ikony tworzone w rumuńskiej fabryce wykonywane są przez blisko 30 malarzy z dużym doświadczeniem.Wizerunek Madonny z Dzieciątkiem.

  159,00 zł
 • Ikona stworzona została w rumuńskiej fabryce, istniejącej na rynku od ponad 20 lat. Ikony tworzone w rumuńskiej fabryce wykonywane są przez blisko 30 malarzy z dużym doświadczeniem.Wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej. W naszej ofercie dostępne są również inne wizerunki tworozne w rumuńskiej fabryce. Zdjęcia przedstawiają oferowaną ikonę.

  199,00 zł
 • Ikona w metalowej koszulce (platerowana srebrem oraz złotem) ozdobiona turkusami. Wizerunek Świętego Michała Archanioła.

  389,00 zł
 • Ikona w metalowej koszulce (platerowana srebrem oraz złotem) ozdobiona turkusami. Wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej.

  329,00 zł
 • Ikona w metalowej koszulce (platerowana srebrem oraz złotem). Wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej.

  410,00 zł
 • Ikona w metalowej koszulce (patynowana na stare srebro). Wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej.

  199,00 zł
 • Ikona w metalowej koszulce (patynowana na stare srebro) Wizerunek Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

  259,00 zł