Nasze produkty

Anioł Stróż ikona metalowa m2[Ikk-24]

72,00 zł

Opis produktu:

Metalowa Ikona (patynowana na stare srebro)

Wizerunek Anioła Stróża.

Czytaj więcej..

Cechy produktu

Wymiary8 x 10,5 cm
Kraj pochodzeniaPolska
Tagi:

Ikona w metalowej koszulce

Ikona metalowa

Anioł Stróż ikona

Opis produktu
Komentarze

Metalowa Ikona (patynowana na stare srebro)

Wizerunek Anioła Stróża.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Produkty powiązane

 • Ikona wykonana unikalną technologią nanoszenia obrazu na drewno, która pozwala na wierne odtworzenie oryginału.Deska olchowa, lita, klejona, odporna na pęknięcia i wygięcia. Złocenia na ikonie wykonane zostały ręcznie, złotem płatkowym. Produkt w trwałym, kartonowym pudełku. Wizerunek Matki Boskiej Odtrobramskiej

  94,00 zł
 • Ikona stworzona została w rumuńskiej fabryce, istniejącej na rynku od ponad 20 lat. Ikony tworzone w rumuńskiej fabryce wykonywane są przez blisko 30 malarzy z dużym doświadczeniem.Wizerunek Świętej Rodziny wykonany jest metodą starzenia, dzięki której ikona sprawia wrażenie produktu pochodzącego sprzed wielu lat.

  1 029,00 zł
 • Ikona stworzona została w rumuńskiej fabryce, istniejącej na rynku od ponad 20 lat. Ikony tworzone w rumuńskiej fabryce wykonywane są przez blisko 30 malarzy z dużym doświadczeniem.Wizerunek Świętej Rodziny. W naszej ofercie dostępne są również inne wizerunki tworozne w rumuńskiej fabryce. Zdjęcia przedstawiają oferowaną ikonę.

  199,00 zł
 • Ikona stworzona została w rumuńskiej fabryce, istniejącej na rynku od ponad 20 lat. Ikony tworzone w rumuńskiej fabryce wykonywane są przez blisko 30 malarzy z dużym doświadczeniem.Wizerunek Madonny z Dzieciątkiem.

  159,00 zł
 • Ikona stworzona została w rumuńskiej fabryce, istniejącej na rynku od ponad 20 lat. Ikony tworzone w rumuńskiej fabryce wykonywane są przez blisko 30 malarzy z dużym doświadczeniem.Wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej. W naszej ofercie dostępne są również inne wizerunki tworozne w rumuńskiej fabryce. Zdjęcia przedstawiają oferowaną ikonę.

  199,00 zł
 • Ikona w metalowej koszulce (platerowana srebrem oraz złotem) ozdobiona turkusami. Wizerunek Świętego Michała Archanioła.

  389,00 zł
 • Ikona w metalowej koszulce (platerowana srebrem oraz złotem) ozdobiona turkusami. Wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej.

  329,00 zł
 • Ikona w metalowej koszulce (platerowana srebrem oraz złotem). Wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej.

  410,00 zł
 • Ikona w metalowej koszulce (patynowana na stare srebro). Wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej.

  199,00 zł
 • Ikona w metalowej koszulce (patynowana na stare srebro) Wizerunek Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.

  259,00 zł