Nasze produkty

Mój czas z Bogiem + grawer[Ksg-83]

37,90 zł

Opis produktu:

Każde dziecko potrzebuje zachęty, aby zacząć czytać Pismo Święte i dzięki temu, lepiej poznawać Pana Boga. Publikacja w przystępny sposób opowiada historię stworzenia świata, pierwszych ludzi i naszego zbawienia.

Elementem wyróżniającym publikacje jest plastikowe zapięcie oraz uchwyt do noszenia biblii.

Czytaj więcej..

Cechy produktu

Wymiary12,5 x 15 cm
Oprawatwarda
Ilość stron32
Tagi:

Biblia z uchwytem

Mój czas z Bogiem

pamiątka Chrztu z grawerem

Opis produktu
Komentarze

Jak zamówić grawer:

wiadomość odnośnie graweru prosimy przesyłać w "uwagach do zamówienia", lub w osobnej wiadomości mailowej na adres kontakt@aniolek.com.pl

Jeśli wygrawerowany ma zostać któryś z tekstów przykładowych:

 1. podaj numer tekstu (np. 1C, 3K)
 2. wybierz kolor blaszki (srebrny, lub złoty)
 3. wybierz numer czcionki i kształt blaszki (domyślne czcionka nr 1 i kształt nr 1)
 4. podaj niezbędne dane do zmiany w przykładowym tekście (imię dziecka, date oraz osobę/y składającą/e życzenia)

Jeśli chcesz żeby wygrawerowany został Twój własny (dowolny) tekst dedykacji:

 1. wpisz pełny tekst dedykacji
 2. wybierz kolor blaszki (srebrny, lub złoty)
 3. wybierz numer czcionki i kształt blaszki

Na życzenie klienta możemy wkleić dedykację również na wewnętrznej stronie okładki.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Produkty powiązane

 • Ta ilustrowana Biblia dla dzieci, jest nie tylko połączeniem barwnych ilustracji z opowieściami biblijnymi, ale przed wszystkim jest historią naszego zbawienia, którą powinien znać każdy chrześcijanin już od najmłodszych lat.

  39,90 zł
 • Tworzone przez naszą firmę pudełka wykonane są w 100% z materiałów naturalnych.Wymiary wewnętrzne pudełka to: 4 x 4 x 0,7 cm. Podaj nam tekst jaki mamy wygrawerować na "klapce" pudełka. Wygrawerowane pudełko będzie gotowe w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia.

  6,90 zł
 • Tworzone przez naszą firmę pudełka wykonane są w 100% z materiałów naturalnych.Wymiary wewnętrzne pudełka to: 4 x 4 x 1,5 cm. Podaj nam tekst jaki mamy wygrawerować na "klapce" pudełka. Wygrawerowane pudełko będzie gotowe w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia.

  7,90 zł
 • To skierowana do maluchów prosta i wesoła rymowanka. Zabawne i pogodne ilustracje, wydrukowane na sztywnym kartonie, zachwycą najmłodszych odbiorców.

  19,90 zł
 • Sympatyczna książeczka prezentująca przedszkolakom katechetyczne treści rymowanym, łatwym do zapamiętania tekstem i urokliwymi, pełnymi dynamizmu ilustracjami. Jej lektura sprawi najmłodszym czytelnikom wiele radości, inspirując do nawiązania z Bogiem osobistej relacj

  29,90 zł
 • Pamiątka zilustrowana niepowtarzalnymi i pełnymi uroku fotografiami autorstwa znanej na całym świecie fotograf – Anne Geddes. To także miejsce, w którym przechowasz wszystkie cenne wspomnienia z pierwszych pięciu lat życia twojego dziecka.

  41,90 zł
 • Książka z grawerowaną dedykacją. Przeczytajcie 22 wybrane historie biblijne. Każdy mały czytelnik będzie mógł wykazać się spostrzegawczością, gdyż na pięknie ilustrowanych stronicach trzeba odszukać 190 różnych obiektów. Ta wspaniała Biblia sprawi, że każde dziecko będzie z zapałem śledzić bieg wydarzeń, aby odnaleźć ukryte obrazki. Zatem do dzieła -...

  44,90 zł
 •   Niepowtarzalna edycja Biblii Tysiąclecia przygotowana specjalnie dla młodych czytelników. Po raz pierwszy w Polsce pełny tekst Pisma Świętego w najbardziej cenionym palotyńskim tłumaczeniu połączono z najpopularniejszą na świecie edycją Biblii dla dzieci i młodzieży potocznie nazywaną „Biblią z papugą”.

  99,99 zł